Jamnagar, Gujarat
GST No. 24AIKPA0351J1ZP
Call 07942787461 82% Response Rate
Send Enquiry
| Size | 3 Inch |
| Material | Brass |
| Color | Golden |
| Shape | Round(Head) |
| Thickness | 5 mm |
| Surface Finish | Polished |
View Complete details
| Size | 1.5 Inch |
| Material | Brass |
| Color | Golden |
| Shape | Round(Head) |
| Thickness | 5mm |
| Surface Finish | Polished |
View Complete details
| Size | 2.5 Inch |
| Material | Brass |
| Color | Golden |
| Shape | Round(Head) |
| Thickness | 5mm |
| Surface Finish | Polished |
View Complete details
| Size | 2.5 Inch |
| Material | Brass |
| Color | Golden |
| Shape | Round(Head) |
| Weight | 100g |
| Surface Finish | Polished |
View Complete details
| Size | 2 Inch |
| Material | Brass |
| Color | Golden |
| Shape | Round(Head) |
| Thickness | 6mm |
| Surface Finish | Polished |
View Complete details