Jamnagar, Gujarat
GST No. 24AIKPA0351J1ZP
Call 07942787461 82% Response Rate
Send Enquiry
| Material | Brass |
| Usage/Application | Hardware Fitting |
| Shape | Cylindrical |
| Surface Finish | Polished |
| Color | Golden |
| Diameter | 9mm |
| Size | 1 Inch |
View Complete details
| Material | Brass |
| Inner Diameter | 10 mm |
| Usage/Application | Hardware Fitting |
| Shape | Cylindrical |
| Connection | Male |
| Surface Finishing | Polished |
| Color | Golden |
| Size | 2Inch |
View Complete details
| Material | Brass |
| Inner Diameter | 10 mm |
| Usage/Application | Hardware Fitting |
| Shape | Cylindrical |
| Surface Finishing | Polished |
| Color | Golden |
| Size | 2Inch |
View Complete details
| Material | Brass |
| Inner Diameter | 10 mm |
| Usage/Application | Hardware Fitting |
| Shape | Cylindrical |
| Surface Finishing | Polished |
| Color | Metallic Golden |
| Size | 3Inch |
View Complete details
| Inner Diameter (ID) | Customized |
View Complete details