Jamnagar, Gujarat
GST No. 24AIKPA0351J1ZP
Call 07942787461 82% Response Rate
Send Enquiry
| Diameter | 4 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Diameter | 14mm |
| Product Type | Anchor Bolt |
| Shape | Round |
| Material | Brass |
| Usage/Application | Industrial |
| Size | 5 Inch |
| Thickness | 8mm |
| Surface Finishing | Polished |
View Complete details
| Product Type | Anchor Bolt |
| Shape | Cylindrical |
| Usage/Application | Commercial |
| Material | Brass |
| Size | 3 Inch |
| Surface Finishing | Polished |
View Complete details
| Size | 2 Inch |
| Material | Brass |
| Usage/Application | Hardware Fitting |
| Color | Golden |
| Finishing | Polished |
View Complete details