Jamnagar, Gujarat
GST No. 24AIKPA0351J1ZP
Call 07942787461 82% Response Rate
Send Enquiry
| Usage/Application | Electric Fitting |
| Color | Golden |
| Finishing | Smooth |
| Material | Brass |
| Size | 13mm |
| Thickness | 4mm |
View Complete details
| Size | 1/2 inch |
| Finish | Polished |
| Usage/Application | Mixer Parts |
| Head Type | Round |
| Material | brass |
| Diameter | 2mm |
View Complete details
| Material | Brass |
| Diameter | 6mm |
| Usage/Application | Electric Fitting |
| Shape | Round |
| Size | 3 Inch |
| Color | Golden |
View Complete details
| Nut Type | Mixer |
| Material | Brass |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | Hexagonal |
| Size | 15mm |
| Diameter | 19mm |
| Color | Silver |
| Surface Finish | Chrome |
View Complete details
| Usage/Application | Hardware Fitting |
| Size | 1 Inch |
| Color | Golden |
| Material | Brass |
| Is It Rust Proof | Rust Proof |
| Head Shape | Round |
View Complete details
| Nut Type | Drilling |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | Round |
| Size | 8mm |
| Surface Finish | Polished |
View Complete details
| Material | Brass |
| Usage/Application | Electric Fitting |
| Shape | Round |
| Size | 10mm |
| Color | Golden |
| Surface Finish | Polished |
View Complete details
| Material | Brass |
| Usage/Application | Hardware Fitting |
| Shape | Square |
| Size | 25mm |
| Color | Golden |
| Surface Finish | Chrome |
View Complete details
| Size | 2 Inch |
| Usage/Application | Bathroom Fitting |
| Shape | Hexagonal |
| Outer Diameter | 25mm |
| Colour | Golden |
| Material | Brass |
View Complete details
| Size | 25mm |
| Connection Type | Threaded |
| Material | Brass |
| Usage/Application | Electrical Fitting |
| Color | Golden |
| Is It Rust Proof | Rust Proof |
View Complete details
| Size | 8mm |
| Connection Type | Threaded |
| Material | Brass |
| Usage/Application | Electrical Fitting |
| Color | Golden |
| Is It Rust Proof | Rust Proof |
View Complete details
| Material | BRASS |
| Size | 4 MM TO 50MM |
| Country of Origin | Made in India |
| Diameter | 4 mm |
View Complete details
| Material | brass |
| Size | 4 mm to 50 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Diameter | 4 mm |
View Complete details
| Nominal Diameter | M4 |
| Usage/Application | Plastic Molding |
| Shape | Round |
| Color | Golden |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Nominal Diameter | M4 |
| Shape | Round |
| Color | Golden |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/Application | Plastic Molding |
View Complete details
| Diameter | 9mm |
| Size | 1 Inch |
| Color | Golden |
| Head Shape | Round |
| Surface Treatment | Polished |
| Usage/Application | Home Fitting |
View Complete details
View Complete details
View Complete details
View Complete details
View Complete details
| Material | Brass |
| Usage/Application | Hardware Fitting |
| Color | Golden |
| Thread | UNF |
| Size | 4 Inch |
| Finishing | Polished |
| Shape | Cylindrical |
View Complete details